Úvodní stránka > Aktuality > Seniorské cestování 2017 s cestovní kanceláří Za sluncem

Seniorské cestování 2017 s cestovní kanceláří Za sluncem

Seznam_vyletu_2017_schvaleny.pdf

Cena výletu pro seniora od 60 let z Olomouckého kraje je stanovena na 200 Kč za osobu. Výlety bude možno objednávat na portále www.seniorske-cestovani.cz od 7.9. 2017.

Pokud byste měli zájem o skupinu nad 20 osob a přistavení autobusu přímo do Vaší obce neváhejte nás kontaktovat na e-mail senior@zasluncem.cz.

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina