Úvodní stránka > Aktuality > Nabídka pracovních míst - Pila Koš a spol., čerpací stanice Shell Daskabát

Nabídka pracovních míst - Pila Koš a spol., čerpací stanice Shell Daskabát

========================================

Firma Koš a spol. Velký Újezd přijme do hlavního pracovního poměru dělníka pilařské výroby pro provozovnu ve Velkém Újezdě.

Nástup možný ihned.

Informace na telefonních číslech:

585 358 024 a 606 782 871.

=====================================

Čerpací stanice Shell Daskabát přijme 4 zaměstnance do prodejny na pozici pokladní v nepřetržitém provozu  po 12-ti hodinových směnách. Dále přijme 2 zaměstnance do bufetu na výpomoc (bez obsluhy pokladny) s 12-ti hodinovou pracovní dobou v krátkém a dlouhém týdnu.

Zájemci se mohou informovat osobně na čerpací stanici v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hodin nebo telefonicky na čísle 728 880 940.

========================================

23. 10. Teodor