Úvodní stránka > Informace o obci > Instituce > Knihovna

Knihovna

Obec Daskabát provozuje veřejnou knihovnu. Knihovna je umístěna v budově Obecního úřadu.

Adresa knihovny:   Daskabát 35, Olomouc 9, 77900

Vedoucí knihovny:   Diana Myslikovjanová

Provozní doba:   každé pondělí od 15:30 do 18:00 hod.

(po dobu školního roku,  v době prázdnin je knihovna uzavřena)

abecní seznam knih.xls

Knihovna obce Daskabát a Základní škola a mateřská škola Daskabát, p.o.

si vás dovolují pozvat na

první nocování v knihovně

„ Noc s Andersenem“,

která se koná v prostorách obecní knihovny

v pátek 31. března 2017 od 19.00 hodin.

Akce se koná na podporu dětského čtenářství a je určená pro malé čtenáře od předškolního věku (pro děti mladší pěti let v doprovodu rodičů).

Děti se mohou těšit na společné čtení, malou výtvarnou dílnu, stínové divadlo a večerní promítání. V případě dobrého počasí proběhne v sobotu ráno výsadba „Pohádkovníku“ na zahrádce MŠ.

Rodiče si své ratolesti mohou vyzvednout po skončení večerního programu ve 22.00 hodin či až následující den ráno. Nocovat budeme v zasedací místnosti obecního úřadu.

Své děti můžete přihlásit v MŠ, ZŠ a v obecní knihovně, písemná přihláška nezletilého dítěte je nutností.

plakát Noc s Andersenem 2017 web.pdf

prihlaska Noc s Andersenem 2017 web.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od roku 2015 se naše knihovna zapojila do projektu Celé Česko čte dětem.

Chystáme pro vás kromě bohaté nabídky dětský titulů předčítání pro děti, čtenářské a výtvarné soutěže. Aktuální informace najdete v knihovně a obecním zpravodaji.

Celé Česko čte dětem - zakladni informace.pdf

24. 11. Emílie