Úvodní stránka > Informace o obci > Instituce > Knihovna

Knihovna

Obec Daskabát provozuje veřejnou knihovnu. Knihovna je umístěna v budově Obecního úřadu.

Adresa knihovny:        Daskabát 35, Olomouc 9, 77900

Knihovnice:                  Diana Myslikovjanová

Provozní doba:            každé pondělí od 15:30 do 18:00 hod.

(po dobu školního roku,  v době prázdnin je knihovna uzavřena)

abecní seznam knih.xls

Knihovna obce Daskabát si vás dovoluje pozvat do konce roku 2018 na tyto akce:

=====================================================================

15. října           Den otevřených dveří v nově opravené knihovně

5. listopadu     Knižní bleší trh

12. listopadu   Deskohraní - odpoledne pro děti se stolními hrami

26. listopadu   Deskohraní - odpoledne pro děti se stolními hrami

10. prosince    Vánoční čtení

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V září 2018 proběhla rekonstrukce obecní knihovny.

Proběhla výměna podlahové krytiny, oprava zdiva, výmalba a vybavení knihovny novým nábytkem a doplňky. Nově jsme zbudovali koutek s posezením nejen pro malé čtenáře. Knihovna bude dovybavena počítačem s veřejně přístupným internetem.

IMG_20181011_112050.jpgIMG_20181011_112042.jpg

IMG_20181011_112058.jpgIMG_20181011_112113.jpg

Od roku 2015 se naše knihovna zapojila do projektu Celé Česko čte dětem.

Chystáme pro vás kromě bohaté nabídky dětský titulů předčítání pro děti, čtenářské a výtvarné soutěže. Aktuální informace najdete v knihovně a obecním zpravodaji.

Celé Česko čte dětem - zakladni informace.pdf

19. 11. Alžběta