Úvodní stránka > Informace o obci > Instituce > Sportovní areál

Sportovní areál

Sportovní areál se nachází v centru obce Daskabát, sousedí s nově vybudovanou cyklostezkou Přáslavice - Velký Újezd po pravé straně ve směru od Olomouce.

Nabízí možnosti sportovního využití - tenis, volejbal, nohejbal, malá kopaná, dále je zde Restaurace "Na Hřišti", kde je možno uspořádat rodiné oslavy, svatby, firemní akce a další.
Pro cyklisty je zastřešené venkovní posezení s každodením provozem, pravidelná udírna a další kulturní akce.

Jak se dostanete na sportovní areál.

jak to u nás vypadá kudy na hřiště
Sportovní areál kudy na hřiště
Pohled od Velkého Újezda po pravé straně vjezd
Pohled od Velkého Újezda v pravo vjezd