Drobečková navigace

Úvodní stránka > Projekty a dotace > Revitalizace prostranství u obecního úřadu

Revitalizace prostranství u obecního úřadu

Cílem projektu je rekonstrukce stávajících zpevněných ploch v okolí budovy Obecního úřadu Daskabát. Realizace projektu je plánovaná ve dvou etapách. V první etapě proběhne zpevnění návsi, se zbudováním parkovacích míst a výsadba parkové zeleně. Dosavadní prostory jsou již nyní využívány ke konání kulturních akcí (rozsvěcení vánočního stromu, setkávání občanů). Nově zbudovaná náves tak vytvoří i zázemí pro pořádání těchto akcí. V rámci stavby samotné plánujeme i využití původních dlažebních kostek, v zájmu zachování jejich kulturní a historické hodnoty, s možností snížení nákladů. Celý projekt bude zpracován s ohledem na stávající vzrostlou zeleň, která je v projektu zakomponována. Bude provedeno osetí travních ploch a doplnění parkové zeleně s vytvořením malého obecního parku.  V druhé etapě plánujeme úpravu pozemku za budovou mateřské a základní školy. Realizace projektu je součástí platného Programu obce Daskabát z roku 2008. 

V současnosti probíhá projekční činnost. Předběžné zahájení výstavby je plánováno na jaro 2016. Původní termín výstavby podzim 2015 byl z finančních důvodů posunut.

B.3_Koordinační_situace.pdf

 

 

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

Svoz komunálního odpadu v roce 2019

KALENDÁŘ - ODPAD 2019.xlsx

 

Dotace

Projekt „Dětské hřiště – Sportovní areál Daskabát“ byl realizován v roce 2017 za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

mmr_cr_rgb.jpg

 Dotace z Olomouckého       kraje na rok 2017

Olomoucký kraj poskytl obci Daskabát účelovou neinvestiční dotaci v požární ochraně na vybavení Jednotky sboru dobrovolných hasičů Daskabát ve výši 15.000,- Kč.

Dotace z Olomouckého kraje na rok 2016

Olomoucký kraj poskytl obci Daskabát dotaci ve výši 17.000,-Kč na vybavení Jednotky sboru dobrovolných hasičů Daskabát.

Dotace z Olomouckého kraje na realizaci stavby Kanalizace a ČOV Daskabát

Olomoucký kraj poskytl obci Daskabát dotaci z Fondu pro podporu výstavby a obnovy hospodářské infrastruktury v Olomouckém kraji na realizaci stavby ,,Kanalizace a ČOV Daskabát'' v roce 2014 ve výši 2.000.000,- Kč.


Olomoucký kraj

 

http://www.czechpoint.cz/web/

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Návštěvnost stránek

174113