Úvodní stránka > Akce.cz

Akce.cz

Svatomartinské slavnosti

Zámecké náměstí, Velká Bystřice

Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.Přiveze už konečně svatý Martin první sníh? Jak budou chutnat letošní svatomartinská vína? Přijďte se přesvědčit, ochutnat husí pečínku, projít se s dětmi strašidelným průvodem a pobavit se při martinské scénce a ohňovém představení.

Výstava regionálních tvůrců

8. května 429, 78353 Velká Bystřice

Orel Velká Bystřice vás zve na XVI. ročník výstavy obrazů a fotografií.17.11.2019 od 16:00 do 18:00 hodin18.11.2019 až 22.11.2019 od 15:00 do 18:00 hodin23.11.2019 až 24.11.2019 od 9:00 do 17:00 hodin

ŠACHOFFNICE TOUR | druhý tah - podzim 2019

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné po vyprodaných sálech a zaplněných halách. Koncerty probíhaly v euforické atmosféře s velkolepou scénu v motivu šachovnice a přinesly pozitivní ohlasy u fanoušků i médií. A tak se kapela v turné rozhodla pokračovat i na podzim: 1. listopadu 2019 vyrazí s druhým tahem Šachoffnice po šestnácti zastávkách napříč republikou. Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickými videoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.

VYPSANÁ FIXA 25 LET

Rok 2019 bude pro Vypsanou fiXu rokem přelomovým. Oslaví čtvrtstoletí na tuzemské hudební scéně a právě koncert v S-Klubu bude jedna ze součástí oslav tohoto jubilea. "Čeká nás kulatý výročí, který hodláme oslavit největším koncertem v naší historii. Srdečně zveme veškerý fixí lid. Hodláme si to řádně užít, protože fakt, že se z fáze prázdninového projektu pro legraci dostaneme až do tohoto bodu, nepředpokládal v létě roku 1994 u stolu nad pivem v legendárním klubu Žlutý pes, vůbec nikdo," říká frontman kapely Márdi.

Úplně Levej Tour

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album Vlasy (2017) mu vyneslo ocenění Zlatá Deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl. Ani v kombinaci s miliony zhlédnutí na youtube mu to však porost hlavy nevrátilo. Jeho druhé album 'Úplně Levej', vydané na jaře letošního roku, to je ovšem zcela jiná písnička. Pokáč vždy úplně levej byl, je a bude a nestydí se za to. Ba dokonce o tom komponuje balady! Novou desku představí na podzimním turné 'Úplně Levej TOUR'. Jako support vystoupí budoucnost českého violoncellového písničkářství Pavel Čadek. Dorazte na zcela unikátní koncertní šňůru, která se nedá slovy popsat. To se musí zažít.

Vánoční jarmark

8. května 67, 78353 Velká Bystřice

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Do Štědrého dne zbývá necelý měsíc. V naší škole se příjemně naladíte voňavým punčem, sladkým cukrovím, potěšíte dětským zpěvem a tancem, nakoupíte drobné dárky a dekorace a inspirujete se výrobky žáků.

Vánoční jarmark

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Naši nejmenší se těší na Vánoce nejvíc. Ve školce se na ně při jarmarku budeme těšit s nimi. Přitom můžete pořídit něco pěkného, dát si výborné občerstvení a také pomoci dětské onkologii Olomouc nákupem vánoční hvězdy.

The CATFISH (UK)

Matt Long – kytara, zpěv, Paul Long – klávesy, zpěv, Dusty Bones – baskytara, Kevin Yates – bicí Vítězové (a nominovaní) na British Blues Award 2015 a 2016, kapela Catfish (vznik 2015), hrají v posledních dvou-třech letech velmi mnoho důležitých a velkých bluesových festivalů a bluesových klubů po celé Velké Británii. Jejich debutové album bylo v roce 2016 číslo jedna (no 1) v bluesovém žebříčku IBBA. Vůdčí osobností kapely je teprve 22-tiletý fenomenální kytarista a zpěvák Matt Long, podporovaný od kláves svým otcem Paulem. Kapela nyní připravuje na trh nové album Broken Man. Ocenění: Winner in the keyboards category in British Blues Awards 2016 (Paul Long)3rd place in the Young Artist category in British Blues Awards 2016 (Matt Long)Nominated in the Band of the Year category in British Blues Awards 2016 (kapela)3rd place in the Emerging Artist category in British Blues Awards 2015 (Matt Long)Nominated in the Keyboard Player category in British Blues Awards 2015 (Paul Long)Winner of the Horsham Battle of the Bands 2015 (kapela)