Úvodní stránka > Odkazy > Akce.cz

Akce.cz

Jarní bazárek

8. května 429, 78353 Velká Bystřice

Sezónní dětské oblečení a obuv, těhotenské oblečení a potřeby, hračky, sportovní potřeby, aoutosedačky, kočárky, kola, odrážedla, potřeby a pomůcky pro miminka, nábytek a další.12.4.2019 od 14:00 do 18:00 hodin13.4.2019 od 8:00 do 12:00 hodin Zve rodinné centrum Bublinka.

PROSTĚ PÁRTY VOL. III

Nazdar fando, jako tady asi není nic moc co dodávat. Doma je doma 3. ročník naší domácí párty určen a očekáváme plnej haus!!! Pozvání přijala legendární úderka NSOS a my se těšíme, jak překonáme minulý 2 ročníky. Aktuality o kapelách zde: https://bandzone.cz/kowallcompany https://bandzone.cz/nsosband

Pletení tatarů

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Květnou nedělí začíná „svatý“ týden a do mrskutu zbývá jen pár dní. Připomeňte si s chlapy z Roviny, jak se plete správný tatar. Pokud budou správné proutky, možná půjde vyrobit i vrbová píšťalka.

Republikové finále v házené

Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice

Republikové finále v házené O pohár ministra školství.

Vítání jara

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Velikonoce klepou na dveře. Přijďte se inspirovat, koupit si nebo vlastnoručně vyrobit jarní dekorace a podívat se na výstavku prací dětí z mateřské školy. Koná se v Zámecké školce.

Sensey / Churaq Clique + Skinny Barber x Naume

Pražský raper Sensey vydal svoje první debutové ep Die Young & Beautiful , a k němu chystá par shows . Jako support můžete vidět pražské čuraky - Churaq Clique,další kdo vystoupí v patnácté je SKiNNY BARBER x NAUME z SCB a nebo Riad a Albánec616 (imigranti) .

Mrskut – velikonoční obchůzka

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.„Kázal kadlec e kadlička, abes dala tře vajička, jedno bily, dvě červeny pro potěšeni.“ Hanáčtí koledníci obejdou s tatary své milé, aby je symbolicky pomladili.

BESEDY Ekologických dnů Olomouc 2019

Denisova 824, 77900 Olomouc

pátek 26. dubna 16.00 Jan Romportl: Vždyť jen superinteligence může zachránit svět. 18.00 Marek Orko Vácha: Laudato Si. O péči o společný domov. 19.30 David Storh: Budoucnost života v antropocénu. sobota 27. dubna 10.00 Cyril Höschl: Psychologické zdroje moci a etika 13.30 Václav Cílek: Mýtus rozumu a potřeba soucitu 15.00 Zdeněk Kratochvíl: Prométheus, Epimétheus a Hermés. Myslet napřed, potom a podle přirozenosti 16.30 Eliška Fulínová: Máme se tak dobře, že horší to snad nikdy nebylo. 18.00 Superinteligence jako novodobý mýtus: Cesta k ekologicky udržitelné budoucnosti nebo ke konci člověka? Kateřina Smejkalová, Jan Romportl, David Storch. 20.00 Sylva Fisherová: Proč Lydie Korabelniková u Čechů tká neděle 28. dubna 10.00 Václav Bělohradský: Formy antipolitiky. 13.30 Ladislav Miko: Příběh půdy a její struktury: Mýtus zelené revoluce? 14.30 Tereza Stöckelová: Precizní medicína – zdravotnictví a blahobyt po konci univerzální biologie. 15.30 Pavel Barša: Habsburský mýtus 17.00 Mýtus o trvalém ekonomickém růstu na cestě k dokonalosti Eva Fraňková, Pavel Kohout, Michal Hauser a Václav Bělohradský. 18.30 Ekologické pravdy a mýty: Například o důležitosti ochrany přírody ve společnosti a ministra životního prostředí ve vládě. O situaci, kdy klimatické změny zapříčiňují sucho a odumírání smrkových monokultur. Moderuje: Ladislav Miko. Možná přijede i Ministr životního prostředí.