Úvodní stránka > Odkazy > Akce.cz

Akce.cz

Dětský závod zdatnosti

Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice

TJ Sokol zve děti k závodům.Pro děti rozdělené podle věku do 6 kategorií budou připraveny různé úkoly. Běží se ve dvojicích a ti nejmladší v doprovodu rodičů.

GravelRoad (USA), heavy blues ze Seattlu

Temný a syrový mix delta blues, punk rocku a starého dobrého rocknrollu ze západního pobřeží, z hlavního města grunge, amerického Seattlu. Vlivy nebo podobnost: Mississippi Fred McDowell, RL Burnside, Black Sabbath, Nick Cave, Tom Waits, Wu Tang Clan, Led Zeppelin a AC/DC. Trio Gravel Road loni natočilo své šesté studiové album „Capitol Hill Country Blues“ (www.gravelroadblues.com/capitol-hill-country-blues). Album nahrál a smíchal legendární inženýr Jack Endino (Nirvana, Soundgarden, Mudhoney.). Styl GravelRoad je kombinace energických rytmů a „těžké“ kytary. Kapela vytvářejí pocitové plochy – jde o zpomalené, melodické a obřas i psychedelické skladby, vždy na bázi blues. „Je to trochu jako by hrál Johny Lee Hooker u Black Sabbath. A kdo by to nechtěl slyšet, že?“ říká Patrick Wells z Classic Rock Magazine. Více: www.gravelroadblues.com  + www.facebook.com/gravelroad.seattle  + www.myspace.com/gravelroad

Bystřické selské trhy

Zámecké náměstí, Velká Bystřice

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici. Květiny, sazenice, jablka, hrušky, švestky i další plody zahrad, lahodný burčák – to jsou hlavní lákadla podzimního selského trhu.

Zahrádkářská výstava

Podzimní výstava květin, ovoce a zeleniny.Na výstavu svých nejlepších výpěstků vás zve Český zahrádkářský svaz Velká Bystřice.

Podzimní bazárek

8. května 429, 78353 Velká Bystřice

Sezónní dětské oblečení a obuv, těhotenské oblečení a potřeby, hračky, sportovní potřeby, aoutosedačky, kočárky, kola, odrážedla, potřeby a pomůcky pro miminka, nábytek a další.11.10.2019 od 14:00 do 18:00 hodin12.10.2019 od 8:00 do 12:00 hodin Zve rodinné centrum Bublinka.

Myslivecká slavnost

Křížkovského, Velká Bystřice

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Slavnostní Hubertskou mši myslivci a lesníci poděkují za dary přírody.Liturgii doprovodí trubačský sbor Vojenských lesů a statků Lipník a ZUŠ Potštát. Na farním dvoře bude připraveno pro všechny bohaté zvěřinové občerstvení.

Drakiáda

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Nekupujte draka v obchodě. Zkuste si letos postavit doma váš vlastní originál a přijďte ho vypustit na dračím leteckém dnu. Určitě se pobavíte.koná se na poli u hřbitova.

Bystřické banjo

XXI. ročník přehlídky country, trampské, folkové a bluegrassové muziky.

Prodejní výstavka SPCCh

Základní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami zve všechny spoluobčany a žáky MŠ a ZŠ na svoji tradiční akci.Domácí cukroví a perníčky všech tvarů budou zase k prodeji.

DIRTY DEEP (Francie)

Francouzský soubor ze Štrasburku Dirty Deep hraje chytlavé heavy blues ovlivněné folkem i rockem. Původně jednočlenný projekt (Viktor S. jako Dirty Deep) vznikl v roce 2010. Od té doby cestuje po turné celou Evropou, aby šířil svou hudební víru. Svou muziku vnímá jako životní styl. Rytmus bicích, bublání basy, nabroušená kytara, tóny harmoniky a zpěv jako určitý způsob vykoupení... Dirty Deep ovlivnili jak mistři žánru jako Sonny Boy Williamson II, John Lee Hooker. Robet Johnson a Son House, tak i současní bluesoví umělci Scott H Biram, Left Lane Cruiser a Mark Porkshop Holders. Na vystoupeních Dirty Deep hraje zpěvák, harmonikář a kytarista Victor Sbrovazzor společně s Goeffroym Sourpem, talentovaným bubeníkem z hiphopové kapely Art District, a nově i s basistou Adamem Lanfreyem. Výsledkem je velmi autentická, neopakovatelná, výbušná bluesová show.

18. 1. Vladislav

Zítra: Doubravka