Úvodní stránka > Akce.cz

Akce.cz

Memoriál Jana Kratiny

Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice

XV. ročník žákovskébho turnaje v miniházené.Koná se v hale Na Letné a hale Masarykovy ZŠ.

Memoriál Gustava Frištenského, WORLD GRAND PRIX U105

Palackého 934, 78401 Litovel

Před zraky diváků bude bojovat celkem dvanáct nejsilnějších mužů kategorie U105kg, kteří přijali pozvání. Za Českou republiku vystoupí vítěz loňského World’s Ultimate Strongman Championship, a tedy čerstvý mistr světa střední váhy Jiří Tkadlčík, chybět nebude šampion Austrálie Tyson Morrissy nebo loňský mistr světa konkurenční asociace Anthony Fuhrman. Účast potvrdili také strongmani z Japonska, Kanady, Nového Zélandu, Ruska, Iránu, ale i Finska, Slovenska, Polska a dalších zemí Evropy. Celá akce bude takzvaně „open air“ čili pod širým nebem přímo v areálu Pivovaru Litovel. Kromě velké atraktivní strongman show na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program v podobě exhibice předních českých MMA zápasníků a řeckořímského zápasu. Chybět samozřejmě nebude řada známých tváří ze světa fitness. Na čepu pak bude pro diváky připraveno několik druhů piva včetně polotmavého speciálu Litovel Gustav 13°, jehož receptura se zrodila před osmi lety a byla inspirována právě silou největšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského.

Sportovní mládí CUP

Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice

Turnaj mladších a starších žáků v házené.

Dětský závod zdatnosti

Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice

TJ Sokol zve děti k závodům.Pro děti rozdělené podle věku do 6 kategorií budou připraveny různé úkoly. Běží se ve dvojicích a ti nejmladší v doprovodu rodičů.

NN NIGHT RUN Olomouc 2019

Běžecké noční městské závody. NIGHT RUN 10km a AVON BĚH na podporu boje proti rakovině prsu. Dětské závody INNOGY KIDS CUP. Občerstvení. Povinná čelovka.

ČEPS Christmas NIGHT RUN Olomouc 2019

ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN Olomouc je jedinečný noční vánoční běh srdcem Olomouce, který se uskuteční 7. prosince 2019.Pojďte s námi nasát atmosféru vánoc zcela netradičním způsobem, rozsviťte sebe a své okolí jako vánoční stromeček, proběhněte se v doprovodu vánočních koled.

Štěpánské plavání

Na Štěpána si dají na přehradě sraz bystřičtí otužilci. Přijďte je podpořit.